Juventus grał osłabiony Porto, odkupił go na przemian graczy

Juventus ma odwecie wiele lepszy nastrój niż Porto, Portugalia ze względu na prowadzenie wygrywając 2: 0TH Z wyłączeniem krajowy przyczynił się wiele do Alex Telles, który opuścił jego koledzy już osłabiony w pierwszej połowie. Staruszka była wystarczająco interwencje łagodzeniu Pjaca z Alves.

Ambitny Porto dzisiaj zadowoleniem Juventusu, który jest w świecie piłki nożnej wielkiego imienia z kawałkiem historii. Strona główna jest coraz szerszy pomiędzy końcówką a dzięki zdolnego przywództwa i skutecznej sprzedaży swoich talentów. Zapomnij, ale także dla doświadczonych graczy, które czynią ten pojedynek był również bardzo atrakcyjne. Głównymi bohaterami miały bonus powitalny Unibet być dwie legendarne bramkarze i wieloletni rywale. Krajowy Iker Casillas wezwał do walki z włoską Gianluigi Buffon.

Obie lokomotywy były inne gwiazdy, które chciały zabłysnąć dziś. Na stronie domowej było głównie Herrera, Neves Brahimi lub Felipe Telles. kluby europejskie w wizjerze jest zbyt młody bandyta André Silva, dla których obrona Juve było ogromnym wyzwaniem. Goście przybyli z Barzaglim, Khedira, Pjanic lub Lichtsteiner, ale największą uwagę skupia się głównie na argentyński duet Dybala - Higuaín.

Pierwszy testowany bramkarz Casillas doświadczył chorwackim Mario Mandzukic, którego strzał trafił, ale tylko w miejscach, gdzie hiszpański bramkarz na pewno. Po starciu z przodu wapna był również niebezpieczny w obronie Juventusu, ale Yacine Brahimi strzelił z przyjaznego przekroczenia odległości! Po dwudziestu minutach zagrożeni i Gonzalo Higuain, który otrzymał doskonałe podanie do końca, ale jak był w ostatniej chwili, aby uniknąć powtarzających się Maximiliano Pereira! I Casillas zagrażać lub obok spalania Paulo Dybala.

Krajowy komplikują się ich sytuacja. Alex Telles Chelo pokazać, że jego nieudane angaże we Włoszech nie odzwierciedla jego prawdziwą jakość, ale dzisiaj to wszystko wyszło. W ciągu zaledwie dwóch minut, bo dostał dwa faule ostry samą ilość żółtych kartek, co w matematyce piłkarskich oznacza czerwoną kartkę.

Nie jeden z 30 minut i Porto miał długą power play gospodarzem, do której trener Espirito Santo odpowiedział pobierając napastnik Andre Silva. Kolejną wielką leczenia wykazały Iker Casillas, bo Alex Sandro wysłane wspaniały krzyż rozeběhnutého Gonzalo Higuain. Hiszpański bramkarz, ale poszedł z jedną ręką! Juventus czekał rozwiązaniem nie ścigać.

Podobno czeka na to, aby zabrakło gospodarzy osłabionym nad siłami czasowych. Byłoby atrakcyjny mecz, dlatego też nie da się powiedzieć. Wszyscy goście mogli złagodzić Paulo Dybala że prawie wysłana staruszkę do szatni w zespole lidera. Jego strzał z dwudziestu metrów, choć zwyciężyłem bramkarz Casillas, ale skończyło się na lewym bramce! Był to jeden z jaśniejszych momentów Juventusem, inaczej staruszka przedstawiony zbyt rozwlekły kick, które stopniowo dryfował dobrze w drugiej połowie.